Hünerli Eller Tv

Sizle Özel, Gerisi Hüner..

TATLI TARİFLERİ: Az Malzemeli Kolay Tatlılar

az malzemeli tatlilar

Krep hem basitliği ile hem de fazla malzeme gerektirmemesi ile tatlı severlerin favorileri arasında yer almaktadır. Krepin içini muzla doldurup üzerine sos dökerek lezzetini bir adım daha ileriye taşımak mümkündür.

az malzemeli tatlilar 1
Az Malzemeli Tatlılar

Az Malzemeli Kolay Tatlılar

Aniden gelen misafir tatlı krizleri ya da günü koşuşturmacadan bunalanlar için çay ya da kahvenin yanına pratik ve lezzetli tatlılar vazgeçilmezler arasında yer alırken birkaç basit malzeme ile hazırlanabilen mutlu edecek tatlı tarifleri yer almaktadır. Yalnızca 2 malzeme ile nefis bir kurabiye yapılabilir. Tek yapılması gereken bitter çikolata eritilerek mısır gevreği ile karıştırmaktır. Çıtır çıtır bu tatlının en favori lezzetlerinden biri ise enfes görünümüdür. Petibör bisküvi çocukluğumuzdan bugüne ulaşan lezzetler arasında yer alırken bu bisküvilerle nefis tatlar yapmak mümkündür. Bu durumda yapılması gereken ise az malzemeli kolay tatlılar arasında yer alan petibör bisküvi yer almaktadır.

Az Malzemeli Kolay Tatlı

Elma özellikle kış aylarının en sevilen meyveleri arasında yer alırken tam bir sağlık deposudur. Her evde bulunan birkaç basit malzeme ile bir araya getirilerek enfes bir tatlı hazırlanabilir. Yapılışı çok kolay hazırlanma süresi çok kısa olan bu tatlı ilave şeker barındırmadı için sağlıklı atıştırmalıklar arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra az malzemeli kolay tatlılar arasında yer alan mikrodalga fırınları genel olarak yemek ısıtmak ya da buz çözmek için kullanılmaktadır. Bu fırınlar kullanılarak 1 dakika içerisinde nefis yemekler ve tatlılar hazırlanabilir. Mikrodalgada browni için tek yapılması gereken malzemeler karıştırılarak mikrodalgaya yerleştirilmelidir. Bu sayede hızlı bir şekilde enfes tatlılar yapılabilmektedir.

Az Malzemeli Kolay Tatlı Çeşitleri

Kahvaltıda ya da herhangi bir zamanda kısa sürede hazırlanarak yenebilecek olan bu tatlı tarifi mutlaka tercih edilmelidir. Kadayıf en geleneksel tatlıların çoğu zaman cevizli fıstıklı şerbetli tatlı olarak tüketilen kadayıflı çikolatalı bir tatlı olarak da tüketilebilmektedir. Bu durumda az malzemeli kolay tatlılar arasında yer alan üstelik hazırlanışı da oldukça kolay olan kadayıf tatlısı için tek yapılması gereken çikolatayı eritip kavrulmuş kadayıfla karıştırmak ve şekil vermektir.

Tarif Ekle” Butonu Ne İşe Yarar?

Web sayfasını yani www.hunerliellertv.net açtığımızda siz değerli kullanıcılar için neler yapabiliriz onları düşündük. Düşüncelerimiz arasına giren ”Tarif Ekle” fikri sizin de seveceğinizi umuyoruz. Bu sayede bize göndereceğiniz her türlü tarifi inceleyip en kısa zamanda yayımlayarak sizinle yakın temas halinde kalmayı amaçlıyoruz.

Hadi gelin aşağıdaki linkten bize tarif gönderin internette yayınlayalım.

tarif ekle 2
Tarif Ekle

Hünerli Eller.TV Sosyal Medya Hesapları

hünerlieller.tv ailesi olarak tüm sektörde hizmet veriyoruz. Hizmetlerimizde sınır olmamakla beraber daha çok sosyal medyada ve youtube kanalında da paylaşımlarımız devam etmektedir.

Siz de aşağıda verdiğim linklere girerek tüm kanallarımıza abone olup paylaşımları takip etmeye devam ediniz..